16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3419
China, houten uithangbord met gestoken karakters, 1e helft 20e eeuw;
resten van vergulding.
h. 106 cm, b. 225 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140