Catalogusnummer: 3419
China, houten uithangbord met gestoken karakters, 1e helft 20e eeuw;

resten van vergulding.

h. 106 cm, b. 225 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140