Catalogusnummer: 4863
Franse school, eerste kwart 20e eeuw, met signatuur Boldiny r.o.

Parijs stadsgezicht

doek, niet ingelijst, 45 x 56 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140