5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4528
Franse school, 19e eeuw

Portret van een bisschop , drager van de Ordre du Saint-Esprit

doek, 122 x 85 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525