1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844578
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4883
update-catalogue
Hans van Moerkerken (geb. 1950)

Winters landschap

doek

x 60 cm.

gesign. l.o., '74

[1]

Taxatie: € 50 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden