1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4883
Hans van Moerkerken (geb. 1950)
Winters landschap
x 60 cm.
gesign. l.o., '74
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80