3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Geribde snuifdoos, Empire en diverse klein zilverwerk,
schuitvormig model met afgeronde hoeken en kanten, vergulde binnenzijde, mt. onduidelijk, 2e gehalte, w.b. ovaal snuifdoosje, pillendoosje en onderdeel schepwerk met oud-Hollandse voorstelling, 19e /vroeg 20 eeuw,
1,5 x 4,7 x 7,8 cm, 132 gr.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 130
Hamerprijs: € 130