7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4044
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst in Louis XV-stijl, 19e eeuw,

met schelpornamenten en blad- en bloemranken (beschadigd, losse deeltjes in zakje)

h. 106 en br. 55 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120