5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4540
Johannes Jacobus Paling (1844-1892)

breiende moeder met kind in de tuin

doek, gesign. l.o., 77, 48,5 x 32 cm

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440