3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 546
Loderein-, snuif-en pillendoosje, 19e eeuw,

schuitvormig gegraveerd scharnierend doosje 1829, boekvormig snuifdoosje, geen keuren aangetroffen, rond geribd en scharnierend pilldendoosje 1843, 2e gehalte,

3,2 x 3,5 cm, 2,5 x 3,8 cm, diam 5 cm, 55,2 gr.

Taxatie: € 120 - € 160
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240