1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
4858
Catalogusnummer: 4858
Hollandse school 20e eeuw

Bloemstilleven

63 x 46 cm.

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40