4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Jacobus Buys (1724-1801)
Spaanse soldaten bij de belegering van een stad
inkttekening, gesign. l.o., 15,5 x 9 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden