4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4809
update-catalogue
Jacobus Buys (1724-1801)

Spaanse soldaten bij de belegering van een stad

inkttekening, gesign. l.o., 15,5 x 9 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden