Catalogusnummer: 4824
Twee tekeningen, 19e/begin 20e eeuw

Staand figuur / soldaten in een stad

tweemaal inkttekening,, één beschadigd, 27 x 12 cm. en 20 x 30 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120