4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4822
update-catalogue
Dire diverse tekeningen, 19e en 20e eeuw

rood krijt, 42 x 34 cm., houtskool 41 x 27,5 cm. en rode inkt, 30 x 25 cm.

[3]

Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden