5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4502
Anselmus Weeling (1675 – 1747)

Heilige Familie met Elisabeth en de kleine Johannes de Doper

paneel, gesigneerd l.b. ‘A. Weeling’, RKD inv.nr. 1863, Lit: C. Hofstede de Groot, 'Kritische opmerkingen omtrent Oud-Hollandsche schilderijen in onze musea', in: Oud Holland 19 (1901), p. 144, 30,2 x 23,5 cm,

Gravin van Lynden van Pallandt, “Keukenhof, Lisse”; in bruikleen aan het Mauritshuis te Den Haag; Kunsthandel Nijstad, Lochem, 1946.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300