Catalogusnummer: 4834
Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk naar Mattheus Ignatius van Bree

Portret van E.G van der Plaat, Generaal Majoor (1756-1831)

gravure (?) en aquarel, 18,5 x 15 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80