Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk naar Mattheus Ignatius van Bree
Portret van E.G van der Plaat, Generaal Majoor (1756-1831)
gravure (?) en aquarel, 18,5 x 15 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80