Catalogusnummer: 4817
Twee tekeningen, 19e eeuw

Schip / Rustende figuren bij een boom

inkttekening, 19,5 x 24,5 cm. en aquarel, 17,5 x 21,7 cm.

Provenance: nalatenschap Onno Boers

[map]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40