5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4511
Noord-Europese school, drieluik, mogelijk 17e/18e eeuw

Tronende Madonna, het mystieke huwelijk van de heilige Catherina met links Johannes de doper en rechts Johannes de evangelist, verso Petrus en Paulus

paneel, 90 x 56 cm en 90 x 24,5 cm (zijpanelen)

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 7.600
Hamerprijs: € 7.600

Hamerprijs: € 7.600