16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3256
China, collectie lakwerk en geëmailleerde snuifflesjes, 19e-20e eeuw,

bestaande uit een cinnabar lakwerk flesje gesneden met dames in een tuin, met apocrief Qianlong merk, twee Canton geëmailleerde flesjes, een flesje beschilderd met een Onsterfelijke en twee met parelmoer ingelegde zwart lakwerk flesjes (enkele chips)

h. 6-8 cm.

[6]

China, collection of snuff bottles, 19th-20th century, comprising a cinnabar lacquer bottle carved with ladies in a garden, with apocryphal Qianlong mark, two Canton enamel bottles, one bottle painted with an Immortal and two mother-of-pearl inlaid black lacquer bottles (some chips)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420