4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4862
update-catalogue
Else Berg (1877-1942)

Drie tekeningen met afbeelding van figuren in een kerk

driemaal houtskool, pastel en krijt, allen gesign., 13 x 11 cm., 16 x 12 cm. en 15 x 11 cm.

[1]

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250

outbid-warning
Overboden