16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3259
China, collectie snuifflesjes, 19e-20e eeuw,

bestaande uit een wit jade flesje in de vorm van Boeddha's hand, een agaat flesje gesneden met vogel op magnoliatak, een rookglazen dubbelflesje, een achtkantig gemonteerd flesje en een agaat flesje gesneden met grepen (enkele beschadigingen)

h. 3,7-6 cm.

[5]

China, collection of snuff bottles, 19th-20th century, comprising a white jade bottle shaped as Buddha's hand, an agate bottle carved with a bird on a magnolia branch, a smokey glass double bottle, an octagonal mounted bottle and an agate bottle carved with handles (some damages)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400