4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Europese school, 17e/18e eeuw
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Overboden