14krt. Gouden broche, 19e eeuw,
gezet met een lavacamee, uitgesneden met minerva. Hierbij een vergulde broche, met miniatuur van een jongedame met vogel en een paar zilveren manchetknopen met micro-mozaïk
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160