4e zitting - Donderdag 27 juni 14.00 uur : 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 3
14krt. Gouden broche, 19e eeuw,

gezet met een lavacamee, uitgesneden met minerva. Hierbij een vergulde broche, met miniatuur van een jongedame met vogel en een paar zilveren manchetknopen met micro-mozaïk

Bruto 6.7 gr. L. 3 cm.

[4]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160