21e zitting - Woensdag 17 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1769
Porseleinen craquelé vaas, 2e helft 20e eeuw

met decor van oosterse danseres. De vaas met twee draken en bloemmond versierd.

h. 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 300
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80