020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4833
Europese school, 19e eeuw
Man met hond aan een bosrand
doek, 120 x 80 cm.
[1]
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden