4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4833
update-catalogue
Europese school, 19e eeuw

Man met hond aan een bosrand

doek, 120 x 80 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden