4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Gerd Arntz (1900-1988)
Wohnhaus/Warenhaus/Oben und Unter/Krankenhaus/Bank/Bordell
zes seriegrafieén, gesign., 58/150, 1927/83, 33 x 23 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800
Overboden