5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4508
Mogelijk van de hand van Martin van Meytens (18e eeuw); portret van keizer Joseph II van Oostenrijk, als kind.

Driekwart profiel, in blauw en wit geborduurd kostuum afgezet met bont, met pruik, hoed in de hand. Leunend tegen een piëdestal waarop de keizerlijke kroon.

doek, 75 x 61 cm.

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400