5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4529
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)

Uitgestrekt landschap met herder met schapen op een pad bij een huis

paneel, gesign. r.o., 23 x 30 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: