5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)
Uitgestrekt landschap met herder met schapen op een pad bij een huis
paneel, gesign. r.o., 23 x 30 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: