7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst In Louis XVI-stijl, 19e eeuw.
De kuif met pijlenkoker en toorts
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220