3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 509
Set van zes dinerlepels, 18e eeuw,

met rattenstaart en pied-de biche steeluiteinde, diverse initialen, mt. niet geïdentificeerd, stadskeur Delft, diverse jaarletters gekroonde M, gekroonde A , I en K, 1e gehalte,

281 gr.

[6 zkj]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300