Catalogusnummer: 7727
Friese staartklok, 'kantoortje', 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld metalen beelden. Met drie messing gewichten. De afdekplaat van de slingerkast (staart) is gebroken en venster slinger ontbreekt; ruitje zijdeurtje gebroken

h. 118 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140