16e zitting - Vrijdag 12 november 14.00 uur: 3350-3510 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3291
China, spekstenen figuur van Luohan en twee bronzen figuurtjes van Boeddha, late Qing-dynastie,

de Luohan gesneden met kralenketting en leeuwenwelp, de twee Boeddha's gegoten in zittende positie (zeer kleine beschadigingen)

h. 5-5,5 cm.

China, soapstone figure of Luohan and two small bronze figures of Buddha, late Qing dynasty, the Luohan carved with string of beads and lion's cub, the two Buddha's cast in seated position (very small damages)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575