4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4892
update-catalogue
Johannes Karel Leurs (1865-1938)

Koeien aan de slootkant

paneel, gesign. r.o., 12 x 15,5 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400

outbid-warning
Overboden