020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4892
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Koeien aan de slootkant
paneel, gesign. r.o., 12 x 15,5 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400
Overboden