3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 534
Duitsland, verrijdbare vruchtenschaal met kristallen bak, 19e eeuw,

de voluutvormige greep voorzien van de godin van de overvloed met cornucopia in haar hand aan de andere zijde een draak, houder voozien van decoratie, ovale schaal voorzien van o.a. waaierslijpsel, gemerkt 8oost, 3e gehalte,

26 x 27 x 40 cm, 7 x 23 x 31 cm schaal, ca. 1700 gr.

Taxatie: € 2.000 - € 2.500
Hamerprijs: