18e zitting - Dinsdag 16 november 14.00 uur: 1900-2062 - European decorative and applied arts
Catalogue number: 2327
Beschilderde houten sculptuur van een tabaksman, 18e/19e eeuw.

Toonbankbeeld van Indiaan met baal tabak onder de arm, ontbloot bovenlijf, hoofdtooi en rok van tabaksbladeren, met een ketting met rad om de nek en een baal tabak onder de linkerarm. (beschadigingen).

53 cm

Estimate: € 1,500 - € 2,500
Current bid: € 1,200
Hammer Price: € 1,200

Hammer price: € 1,200