Engeland, vrijstaand bibliotheek globe, Newton & Son, gedateerd 1851.
Uitgevoerd met mahoniehouten voet, horizonring en messing meridiaan ring. (oude beschadigingen).
20 inch terrestrial globe by Newton & Sons, London, 1851.
Taxatie: € 7.000 - € 9.000
Huidig bod: € 6.500
Hamerprijs: € 6.500