3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 556
Zweden, avondmaal beker, 18e eeuw,

kelkvormig model op rond geprofileerde voet versierd met bladmotieven en bolvormen, gegeraveerde florale decoratie en letter gravures, licht vergulde binnenzijde, mt. SCH 3x afgeslagen, niet geïdentificeerd, Stockholm, keur Zweden, 800st,

h 22 cm, dia, 17,5 cm, 376 gr.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Hamerprijs: