Andenne, polychroom geschilderd terrracotta sculptuur, 19e eeuw.
Voorstellende 'kakkertje'. Gehurkte figuur met hoed en Goudse pijp in de mondhoek.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850