Catalogusnummer: 2350
Andenne, polychroom geschilderd terrracotta sculptuur, 19e eeuw.

Voorstellende 'kakkertje'. Gehurkte figuur met hoed en Goudse pijp in de mondhoek.

h. 35 cm .

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850