7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4029
Spiegel in eikenhouten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,

met gestoken strikwerk, bloem- en bladranken

h. 109 en br. 53 cm

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500