Frankrijk, paar bronzen vuurvergulde éénlichts kandelaars, 19e eeuw.
Deels uItgevoerd met blauw emaille. Staande op drie klauwpoten met acathusbladeren en vleugels.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300