Catalogusnummer: 2359
Frankrijk, paar bronzen vuurvergulde éénlichts kandelaars, 19e eeuw.

Deels uItgevoerd met blauw emaille. Staande op drie klauwpoten met acathusbladeren en vleugels.

h. 17 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300