Duitsland, 'Lüsterweibchen' 19e eeuw.
Uitgevoerd met gestoken en polychroom geschilderd houten figuur en gewei.
Taxatie: € 1.600 - € 2.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600