Catalogusnummer: 2352
Duitsland, 'Lüsterweibchen' 19e eeuw.

Uitgevoerd met gestoken en polychroom geschilderd houten figuur en gewei.

l. 98 en h. 75 cm

Taxatie: € 1.600 - € 2.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600