7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8003
Verguld en gestoken houten tabouret in Empire-stijl, 19e eeuw.

De zitting met gebloemde stoffering (rest.)

Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: