5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4539
Europese school, eerste helft 19e eeuw

Portret van een dame

doek, 110 x 85 cm.

Taxatie: € 2.200 - € 2.800
Hamerprijs: