3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 557
Duitsland, bokaal met deksel, laat 18e eeuw,

vergulde slanke kelkvormige beker op ronde opstaande voet met gedreven versiering vier diverse gezichten omgeven door decoratieve motieven, dekselknop in vorm van ridder met schild en lans ( hoofd ontbreekt ), gemerkt Neurenberg, mt. H in gecontourneerd schild, importmerk zwaan Frankrijk, defecten,

h 30 cm, 368 gr.

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 2.400
Hamerprijs: € 2.400

Hamerprijs: € 2.400