3e zitting - Woensdag 03 november 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
India, mogelijk Goa, filigrain kistje, 18e/19e eeuw,
achtkantig model, met opstaande deksel met greep in vorm van gestileerde lotusbloemknop staand op vier pootjes opgebouwd uit bladmotieven met uitstaande brede voetjes, geen keuren aangetroffen, 1e gehalte, herstellingen aan pootjes,
15,5 x 9,5 x 14 cm, 527 gr.
Taxatie: € 950 - € 1.600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800