4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4865
update-catalogue
Jan Christianus Schotel (1787-1835)

Schepen voor de kust

potlood en gewassen inkt, gesign. r.o., 18 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600

outbid-warning
Overboden