20e zitting - Woensdag 17 november 10.00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1068
Frankrijk, tôle peinte ovale dienblad, 19e eeuw.

Met decoratie van putti inlandschap. Grepen in de opstaande rand. (beschadigingen).

l. 73 cm, b. 59 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100