4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 19e eeuw
Portret van een zittende vrouw met waaier in haar hand
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140