5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4520
Henry Raeburn (1756–1823)

Portret van George Bell van Goldilea, ca, 1793. George Bell was de vader van Dr. Benjamin Bell, een eminent chirurg en auteur van "A Sytem of Surgery". Hij woonde in het Blacket House, Durnfireshire. Mogelijk pendant, portret van mevrouw Bell van Goldilea, bevindt zich in de collectie Orchar, Dundee Art Galleries and Museums (Dundee City Council).

doek, ongesigneerd, 89,5 x 69,5 cm

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300