5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4505
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Schepen voor de kust
paneel, 50 x 65 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825
Hamerprijs:
€ 825