7e zitting - Vrijdag 5 november 10.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8036
Rijk gestoken gebronsd en verguld gelakt houten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,

met gebloemde groene velours stoffering. Hierbij de originele losse stoffering

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100